Tournament info

Tournament name MT 2020 - I.
Round 2
Date 12.02.2020
Playing place Pivní Bar Meloun
Region Vysočina
Draw type Double-sided spider
Players count 18
Organisator Bareš Ondřej

Players list

Surname and name
Bareš Ondřej
Barták Zdeněk
Beranová Lucie
Ceplecha Michal
Čermáková Lenka
Daňo Lukáš
Fikar Rostislav
Horáková Kristýna
Hronek Tomáš
Kemrová Kristýna
Luža Josef
Moravec Luboš
Prášek Pavel
Rezek Josef
Váňa Jaromír
Votřel Adam
Zavadil Filip
Žáček Jan

Draw

1
32
to 109
2:1
17
2:1
2:0
95
16
to 81
2:0
2:0
9
24
to 107
2:0
2:1
25
79
97
8
to 73
2:0
5
28
to 105
2:1
2:1
21
99
12
to 79
2:0
2:0
2:0
13
20
to 103
2:0
2:0
29
71
81
101
4
to 67
2:1
3
30
to 101
2:0
19
103
14
to 85
2:0
2:1
2:1
11
22
to 99
2:1
2:1
27
2:0
83
105
6
to 71
2:1
7
26
to 97
2:0
2:0
2:1
23
107
10
to 83
2:0
2:0
2:0
15
2:1
18
to 95
2:0
2:0
2:0
31
67
73
85
109
2


Throws

Player Type Description
Bareš Ondřej Bingo 180 (vs Luboš)
Bareš Ondřej Finish in 6.round 1.šipka (vs Tomas)
Daňo Lukáš Finish in 6.round 2.šipka (vs Pepe)
Rezek Josef Finish more 100 106 (vs Zdenda)
Žáček Jan Other curiosity Pan Vyřazovák (2.Týna K.,3.Luky)
Rezek Josef Bingo 171 (vs Luky)
Fikar Rostislav Finish in 6.round 3.šipka (vs Barny)
Bareš Ondřej Finish in 5.round 3.šipka (vs Jenda)
Rezek Josef Bingo 171 (vs Barny)
( Items: 1 - 9 from 9 )

Results

Order Surname and name Licence number Team Points
1. Fikar Rostislav RSS0012 Melouni B Světlá 60
2. Daňo Lukáš RSS0003 Melouni B Světlá 55
3. Bareš Ondřej RSS0001 Melouni Světlá 50
4. Rezek Josef RSS0007 Melouni Světlá 45
5.- 6. Váňa Jaromír RSS0050 Halůzáci Světlá 40
5.- 6. Žáček Jan RSS0043 Klobáci Ledeč 40
7.- 8. Čermáková Lenka RSS0010 Melouni B Světlá 35
7.- 8. Prášek Pavel RSS0017 Melouni B Světlá 35
9.-12. Hronek Tomáš RSS0013 Melouni B Světlá 30
9.-12. Votřel Adam Světlá n/S. 30
9.-12. Barták Zdeněk RSS0036 Klobáci Ledeč 30
9.-12. Luža Josef RSS0015 Melouni B Světlá 30
13.-16. Beranová Lucie RSS0074 D.C. Hornets Světlá 25
13.-16. Kemrová Kristýna RSS0151 Melouni B Světlá 25
13.-16. Moravec Luboš RSS0186 Klobáci Ledeč 25
13.-16. Zavadil Filip RSS0020 Melouni B Světlá 25
17.-24. Ceplecha Michal RSS0198 D.C Hornets Světlá 20
17.-24. Horáková Kristýna Světlá n/S. 20
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace