Tournament info

Tournament name Faraon Cup 2019
Round 12
Date 14.08.2019
Playing place Kavárna Skalsko
Region Pardubický
Draw type Double-sided spider
Players count 23
Organisator Severýn Pavel

Players list

Surname and name
Balek Jiří
Bidmon Petr
Břicháček Pavel
Byrtus Jiří
Čáslavka Petr
Černý Martin
Felkl Tomáš
Hlavatá Veronika
Hlavatý Libor
Kohout Martin
Lelek Petr
Myška Vít
Osmík Ondřej
Palán Petr
Pešek Oldřich
Pilař Petr
Podroužek Vít
Popelka Michal
Severýn Pavel
Sobotka Leoš st.
Sobotka Radek
Šulista Jiří
Zvolánek Radim

Draw

1
32
to 109
2:0
17
2:1
2:0
95
16
to 81
2:1
2:0
9
24
to 107
2:1
2:0
25
79
97
8
to 73
2:0
5
28
to 105
2:0
2:0
21
2:0
2:0
99
12
to 79
2:0
2:0
2:0
13
2:0
20
to 103
2:1
2:0
2:1
29
71
81
101
4
to 67
2:1
3
30
to 101
2:0
19
2:0
2:0
103
14
to 85
2:0
2:1
2:0
11
2:1
22
to 99
2:1
2:0
2:1
27
2:1
83
105
6
to 71
2:0
7
26
to 97
2:1
2:0
2:0
23
2:0
2:0
107
10
to 83
2:0
2:0
2:0
15
2:0
18
to 95
2:1
2:0
2:1
31
67
73
85
109
2


Throws

Player Type Description
Severýn Pavel Finish in 6.round
Severýn Pavel Finish in 6.round
Černý Martin Bingo 171
Hlavatý Libor Bingo 171
Sobotka Leoš st. Bingo 180
Severýn Pavel Bingo 180
Severýn Pavel Finish in 6.round
Severýn Pavel Finish more 100 114
Hlavatý Libor Finish more 100 106
( Items: 1 - 9 from 9 )

Results

Order Surname and name Licence number Team Points
1. Severýn Pavel CZE000203 Savci Hlinsko 1050
2. Sobotka Leoš st. CZE007883 Elklima Trhová Kamenice 950
3. Pilař Petr CZE003098 Elklima Trhová Kamenice 850
4. Hlavatý Libor CZE041107 Střelci Vrbatův Kostelec 750
5.- 6. Popelka Michal CZE040221 TPV Sniper Hlinsko 650
5.- 6. Podroužek Vít CZE004209 Faraon Hlinsko 650
7.- 8. Palán Petr CZE057535 Chotěboř 550
7.- 8. Pešek Oldřich CZE054736 Centrála Kameničky 550
9.-12. Myška Vít CZE040957 Hlinsko (tut) 450
9.-12. Černý Martin CZE041104 Střelci Vrbatův Kostelec 450
9.-12. Kohout Martin CZE047918 Faraon Hlinsko 450
9.-12. Šulista Jiří CZE053061 Rozsochatec 450
13.-16. Zvolánek Radim CZE045204 Hlinsko (tut) 350
13.-16. Byrtus Jiří CZE045997 Hlinsko (tut) 350
13.-16. Lelek Petr CZE064886 Hlinsko 350
13.-16. Bidmon Petr CZE050957 Hlinsko 350
17.-24. Břicháček Pavel CZE041113 Střelci Vrbatův Kostelec 250
17.-24. Osmík Ondřej CZE060649 Trhová Kamenice 250
17.-24. Hlavatá Veronika CZE041108 Střelci Vrbatův Kostelec 250
17.-24. Balek Jiří CZE027298 Expres Radčice 250
17.-24. Sobotka Radek CZE049198 Centrála Kameničky 250
17.-24. Felkl Tomáš CZE058317 Komáři Skuteč 250
17.-24. Čáslavka Petr CZE051853 Darda Radim 250
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace