Tournament info

Tournament name X.OPEN AIR 2019
Round
Date 10.08.2019
Playing place Občerstvení Terasa Světlá
Region Vysočina
Draw type Double-sided spider
Players count 20
Organisator Bareš Ondřej

Players list

Surname and name
Bareš Ondřej
Barešová Lucie
Barták Radek
Barták Zdeněk
Čámský Petr
Dlabač Petr
Dvořák Tomáš
Fikar Rostislav
Hronek Tomáš
Jiráková Zdeňka
Kemrová Kristýna
Lebruška Radek
Luža Josef
Prášek Pavel
Rosenberg Martin
Smetana David
Stoklasa Jan
Váňa Jaromír
Vopěnka Aleš
Vopěnka Jiří

Draw

1
32
to 109
2:1
17
2:0
2:1
95
16
to 81
2:1
2:0
9
24
to 107
2:0
2:1
25
79
97
8
to 73
2:1
5
28
to 105
2:0
2:0
21
99
12
to 79
2:0
2:1
2:0
13
2:1
20
to 103
2:0
2:1
2:1
29
71
81
101
4
to 67
2:0
3
30
to 101
2:0
19
2:1
103
14
to 85
2:0
2:1
2:1
11
22
to 99
2:1
2:1
27
4:0
83
105
6
to 71
2:0
7
26
to 97
2:1
2:1
2:0
23
107
10
to 83
2:0
2:0
2:0
15
2:0
18
to 95
2:0
2:1
2:0
31
67
73
85
109
2


Throws

Player Type Description
Váňa Jaromír Bingo 180 (vs Rosenberg Martin)
Lebruška Radek Finish more 100 100 (vs Prášek Pavel)
Bareš Ondřej Bingo 180 (vs Luža Josef)
Bareš Ondřej Finish in 4.round 3.šipka-46 (vs Luža Josef)
Lebruška Radek Finish more 100 116 (vs Smetana David)
( Items: 1 - 5 from 5 )

Results

Order Surname and name Licence number Team Points
1. Bareš Ondřej RSS0001 Melouni Světlá 0
2. Čámský Petr RSS0024 Banditi Humpolec 0
3. Fikar Rostislav RSS0012 Melouni B Světlá 0
4. Váňa Jaromír RSS0050 Halůzáci Světlá 0
5.- 6. Lebruška Radek RSS0076 D.C. Hornets Světlá 0
5.- 6. Barták Radek RSS0143 Klobáci Ledeč 0
7.- 8. Vopěnka Jiří RSS0080 D.C. Hornets Světlá 0
7.- 8. Stoklasa Jan RSS0152 Banditi Humpolec 0
9.-12. Barešová Lucie RSS0002 Melouni Světlá 0
9.-12. Smetana David RSS0078 D.C. Hornets Světlá 0
9.-12. Luža Josef RSS0015 Melouni B Světlá 0
9.-12. Vopěnka Aleš Světlá n/S. 0
13.-16. Dvořák Tomáš RSS0004 Melouni Světlá 0
13.-16. Barták Zdeněk RSS0036 Klobáci Ledeč 0
13.-16. Jiráková Zdeňka Světlá n/S. 0
13.-16. Rosenberg Martin RSS0008 Melouni Světlá 0
17.-24. Kemrová Kristýna RSS0151 Melouni B Světlá 0
17.-24. Dlabač Petr Světlá n/S. 0
17.-24. Prášek Pavel RSS0017 Melouni B Světlá 0
17.-24. Hronek Tomáš RSS0013 Melouni B Světlá 0
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace