Tournament info

Tournament name 8.MELOUN CUP 2019
Round
Date 29.06.2019
Playing place Pivní Bar Meloun
Region Vysočina
Draw type Double-sided spider
Players count 28
Organisator Bareš Ondřej

Players list

Surname and name
Barešová Lucie
Šrámek Jakub
Málek Josef
Šrámek Michal
Daňo Lukáš
Váňa Jaromír
Rezek Josef
Prášek Pavel
Bareš Ondřej
Rosenberg Martin
Stoklasa Jan
Adam Michal
Čermáková Lenka
Dvořák Tomáš
Hronek Tomáš
Prokop Roman
Moravec Martin
Zavadil Filip
Fikar Rostislav
Vágner Martin
Novotný Tomáš
Nevídal Miloš
Karbanová Kristýna
Kemrová Kristýna
Krejčí Jan
Luža Josef
Štěpánková Eva
Vopěnka Jiří

Draw

1
32
to 109
2:1
17
2:0
2:1
95
16
to 81
2:0
2:0
9
2:0
24
to 107
2:0
2:0
2:0
2:1
25
2:0
79
97
8
to 73
2:1
5
2:0
28
to 105
2:0
2:1
2:0
21
2:1
2:0
99
12
to 79
2:0
3:2
2:0
13
20
to 103
2:0
2:0
2:0
29
71
81
101
4
to 67
2:0
3
30
to 101
2:0
19
2:0
2:0
103
14
to 85
2:0
2:1
2:0
11
2:0
22
to 99
2:0
2:1
2:0
2:1
27
4:3
2:1
83
105
6
to 71
2:1
7
2:0
26
to 97
2:1
2:1
2:0
23
2:0
2:1
107
10
to 83
2:1
2:1
2:0
15
2:0
18
to 95
2:0
2:1
2:1
31
67
73
85
109
2


Throws

Player Type Description
Adam Michal Bingo 180 (vs Zavadil Filip)
Dvořák Tomáš Finish more 100 101 (vs Luža Josef)
Rosenberg Martin Finish more 100 112 (vs Váňa Jaromír)
Adam Michal Bingo 180 (vs Bareš Ondřej)
( Items: 1 - 4 from 4 )

Results

Order Surname and name Licence number Team Points
1. Adam Michal RSS0023 Banditi Humpolec 0
2. Stoklasa Jan RSS0152 Banditi Humpolec 0
3. Rosenberg Martin RSS0008 Melouni Světlá 0
4. Vágner Martin RSS0019 Melouni B Světlá 0
5.- 6. Daňo Lukáš RSS0003 Melouni B Světlá 0
5.- 6. Rezek Josef RSS0007 Melouni Světlá 0
7.- 8. Moravec Martin Světlá n/S. 0
7.- 8. Váňa Jaromír RSS0050 Halůzáci Světlá 0
9.-12. Vopěnka Jiří RSS0080 D.C. Hornets Světlá 0
9.-12. Zavadil Filip RSS0020 Melouni B Světlá 0
9.-12. Dvořák Tomáš RSS0004 Melouni Světlá 0
9.-12. Nevídal Miloš RSS0006 Melouni Světlá 0
13.-16. Fikar Rostislav RSS0012 Melouni B Světlá 0
13.-16. Šrámek Michal Světlá n/S. 0
13.-16. Novotný Tomáš RSS0016 Melouni B Světlá 0
13.-16. Barešová Lucie RSS0002 Melouni Světlá 0
17.-24. Šrámek Jakub Světlá n/S. 0
17.-24. Hronek Tomáš RSS0013 Melouni B Světlá 0
17.-24. Prokop Roman Dolní Město 0
17.-24. Prášek Pavel RSS0017 Melouni B Světlá 0
17.-24. Málek Josef RSS0038 Klobáci Ledeč 0
17.-24. Bareš Ondřej RSS0001 Melouni Světlá 0
17.-24. Luža Josef RSS0015 Melouni B Světlá 0
17.-24. Štěpánková Eva RSS0018 Melouni B Světlá 0
25.-32. Čermáková Lenka RSS0010 Melouni B Světlá 0
25.-32. Kemrová Kristýna RSS0151 Melouni B Světlá 0
25.-32. Karbanová Kristýna Světlá n/S. 0
25.-32. Krejčí Jan CZE000797 Rychlý Hroty B Praha 0
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace