Tournament info

Tournament name VT kozlovna
Round 29
Date 13.05.2019
Playing place Kozlovna Krystal Jihlava
Region Vysočina
Draw type Double-sided spider
Players count 17
Organisator Zána Oldřich

Players list

Surname and name
Babický Michal
Benda Lukáš
Číha Petr
Duchanová Zlata
Frühaufová Marcela
Janoušek Marek
Navrátil Karel
Němec Jaromír
Nevídal Miloš
Šimek Jakub
Tykal Ondřej
Vierer Jaromír
Vondra Aleš
Votava Michal
Zadražil Vladimír
Zámostný Tomáš
Zána Oldřich

Draw

1
32
to 109
17
95
16
to 81
9
24
to 107
25
79
97
8
to 73
5
28
to 105
21
99
12
to 79
13
20
to 103
29
71
81
101
4
to 67
3
30
to 101
19
103
14
to 85
11
22
to 99
27
83
105
6
to 71
7
26
to 97
23
107
10
to 83
15
18
to 95
31
67
73
85
109
2


Throws

Player Type Description
Číha Petr Finish in 6.round 29
Navrátil Karel Finish in 6.round 116 v šestém kole
Navrátil Karel Bingo 180
Navrátil Karel Finish in 6.round 20
Číha Petr Finish in 6.round 74
Šimek Jakub Other curiosity Mistr středař
( Items: 1 - 6 from 6 )

Results

Order Surname and name Licence number Team Points
1. Číha Petr CZE001587 Ježkovy voči Větrný Jeníkov 70
2. Benda Lukáš CZE026430 Ježkovy voči Větrný Jeníkov 65
3. Nevídal Miloš CZE052495 Ježkovy Vočí Větrný Jeníkov 60
4. Navrátil Karel CZE009044 Ježkovy voči Větrný Jeníkov 55
5.- 6. Zámostný Tomáš CZE062403 Kostelec 50
5.- 6. Němec Jaromír CZE049162 Panda Jihlava 50
7.- 8. Votava Michal CZE053229 WüdleBrtnice 45
7.- 8. Babický Michal CZE063138 45
9.-12. Šimek Jakub CZE063198 40
9.-12. Duchanová Zlata CZE055460 Fčely Střítež 40
9.-12. Vondra Aleš CZE063135 40
9.-12. Janoušek Marek CZE055459 Formansky dravci Jihlava 40
13.-16. Zána Oldřich CZE049161 Panda Jihlava 35
13.-16. Tykal Ondřej CZE061252 35
13.-16. Frühaufová Marcela CZE039792 Fčely Střítež 35
13.-16. Vierer Jaromír CZE059373 Dragon darts Jihlava 35
17.-24. Zadražil Vladimír CZE000852 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 30
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace