Tournament info

Tournament name Velikonoční Studnice
Round 1
Date 21.04.2019
Playing place Studnice
Region Pardubický
Draw type Double-sided spider
Players count 43
Organisator Vašulín Miloš

Players list

Surname and name
Adámek Dalibor
Bartuněk Vojta
Bidlo Karel
Bidmon Petr
Borovanský Karel
Brandejský Petr
Ceral Milan
Čáslavka Petr
Čavajda Dominik
Čermák David
Dobšíček Jan
Dvořák Miroslav
Felkl Tomáš
Gregor Ondřej
Hájek Lukáš
Jakoubek Jiří
Jiroušek Jakub
Klepetko ml. Josef
Klepetko st. Josef
Klukan Radek
Král Miloš
Kubový Vít
Kurka Jaroslav
Myška Vít
Němec Václav
Novotný Tomáš
Ondráček Martin
Pešek Tomáš
Pešek Oldřich
Popelka Radek
Popelka Michal
Pošík Martin
Routner Roman
Sobotka Radek
Šírek Michal
Škop Frantisek
Tichý Martin
Trávníček Jaromír
Vašulín Miloš
Vávra David
Vodák Daniel
Zadražil Aleš
Zvolánek Radim

Draw

1
64
to 221
33
191
32
to 165
17
48
to 219
49
159
193
16
to 147
9
56
to 217
41
195
24
to 163
25
40
to 215
57
143
161
197
8
to 135
5
60
to 213
37
199
28
to 161
21
44
to 211
53
163
201
12
to 149
13
52
to 209
45
203
20
to 159
29
36
to 207
61
135
145
165
205
4
to 131
3
62
to 205
35
207
30
to 173
19
46
to 203
51
167
209
14
to 143
11
54
to 201
43
211
22
to 171
27
38
to 199
59
147
169
213
6
to 137
7
58
to 197
39
215
26
to 169
23
42
to 195
55
171
217
10
to 145
15
50
to 193
47
219
18
to 167
31
34
to 191
63
131
137
149
173
221
2


Throws

Player Type Description
No items found.
( Items: 0 - 0 from 0 )

Results

Order Surname and name Licence number Team Points
1. Dobšíček Jan CZE021441 Trefa 21 1750
2. Klepetko st. Josef CZE048716 Jeříšská Letka 1600
3. Vávra David CZE051528 1450
4. Vašulín Miloš CZE045567 U Ajšíra Studnice 1300
5.- 6. Brandejský Petr CZE008311 Jeřišská letka 1150
5.- 6. Kurka Jaroslav CZE005930 Dc Roveň 1150
7.- 8. Jakoubek Jiří CZE021758 Asgards 1000
7.- 8. Čermák David CZE046155 1000
9.-12. Zadražil Aleš CZE057056 Faraon Hlinsko 850
9.-12. Novotný Tomáš CZE000359 850
9.-12. Popelka Radek CZE061331 850
9.-12. Král Miloš CZE020459 Savci Hlinsko 850
13.-16. Klepetko ml. Josef CZE029582 Jeříšská Letka 700
13.-16. Hájek Lukáš CZE058570 700
13.-16. Jiroušek Jakub CZE049781 700
13.-16. Bidlo Karel CZE050715 Dc Roveň 700
17.-24. Routner Roman CZE013641 Štamgasti Luže 550
17.-24. Borovanský Karel CZE003802 550
17.-24. Čavajda Dominik CZE043803 Chrudim 550
17.-24. Vodák Daniel 550
17.-24. Kubový Vít CZE062417 Krucemburk 550
17.-24. Ceral Milan CZE039238 Savci Hlinsko 550
17.-24. Ondráček Martin CZE013375 Savci Hlinsko 550
17.-24. Popelka Michal CZE040221 TPV Sniper Hlinsko 550
25.-32. Pešek Oldřich CZE054736 Centrála Kameničky 400
25.-32. Sobotka Radek CZE049198 Centrála Kameničky 400
25.-32. Pošík Martin CZE035261 na palubě 400
25.-32. Myška Vít CZE040957 Hlinsko (tut) 400
25.-32. Trávníček Jaromír CZE041686 U Ajšíra Studnice 400
25.-32. Felkl Tomáš CZE058317 Komáři Skuteč 400
25.-32. Čáslavka Petr CZE051853 Darda Radim 400
25.-32. Tichý Martin CZE038947 Respekt Hlinsko 400
33.-48. Adámek Dalibor CZE054699 U Ajšira Studnice 250
33.-48. Bartuněk Vojta 250
33.-48. Pešek Tomáš CZE049920 Kořalky Přelouč 250
33.-48. Němec Václav CZE020697 Kocouři Moravany 250
33.-48. Bidmon Petr CZE050957 Hlinsko 250
33.-48. Gregor Ondřej CZE062962 Hamry 250
33.-48. Klukan Radek 250
33.-48. Dvořák Miroslav CZE046950 250
33.-48. Zvolánek Radim CZE045204 Hlinsko (tut) 250
33.-48. Škop Frantisek CZE051527 Rosignano Bulls 250
33.-48. Šírek Michal CZE033265 U Ajšíra Studnice 250
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace