Tournament info

Tournament name Staropramen Cap
Round 5
Date 20.04.2019
Playing place pivnice Slavie Věkoše HK
Region Královehradecký
Draw type Double-sided spider
Players count 28
Organisator Pilař Marcel

Players list

Surname and name
Červenka Boris
Červenková Blanka
Filipi Lukáš
Fundová Viliama
Grus Jan
Hájková Jitka
Izák Jaroslav
Ježek Petr
Kočová Lenka
Krejčová Gabriela
Kubiš Daniel
Mate Simona
Paštika Josef
Pilař Dominik
Pilař Radek
Pilař Marcel
Procházka Václav
Rezner Lukáš
Sedláček Miroslav
Semerák David
Semerák jr. David
Smrček Břetislav
Stráník Přemysl
Stráníková Šárka
Strnad Josef
Toth Martin
Valášek Martin
Vaverka David

Draw

1
32
to 109
2:0
17
2:0
2:0
95
16
to 81
2:1
2:0
9
2:0
24
to 107
2:0
2:0
2:0
2:0
25
2:0
79
97
8
to 73
2:0
5
2:0
28
to 105
2:0
2:0
2:1
21
2:0
2:0
99
12
to 79
2:1
2:1
2:0
13
2:0
20
to 103
2:1
2:1
2:0
29
71
81
101
4
to 67
2:0
3
30
to 101
2:1
19
2:0
2:0
103
14
to 85
2:1
2:0
2:0
11
2:0
22
to 99
2:0
2:0
2:0
2:0
27
2:0
2:0
83
105
6
to 71
2:0
7
2:0
26
to 97
2:1
2:1
2:0
2:1
23
2:0
2:0
107
10
to 83
2:1
2:1
2:1
15
2:1
18
to 95
2:0
2:0
2:0
31
67
73
85
109
2


Throws

Player Type Description
Červenka Boris Bingo 180 Sedláček Miroslav
( Items: 1 - 1 from 1 )

Results

Order Surname and name Licence number Team Points
1. Kočová Lenka CZE032227 Rychtářka Věkoše 500
2. Semerák David CZE047194 Rychtářka Věkoše 450
3. Sedláček Miroslav CZE008453 400
4. Stráníková Šárka CZE016104 ŠK Běleč nad Orlicí 350
5.- 6. Valášek Martin CZE052952 Haluzáci HK 300
5.- 6. Filipi Lukáš CZE039816 Vemena Hradec Králové 300
7.- 8. Hájková Jitka 250
7.- 8. Stráník Přemysl CZE007033 ŠK Běleč nad Orlicí 250
9.-12. Vaverka David 200
9.-12. Grus Jan 200
9.-12. Procházka Václav CZE061993 DC DC Hradec Králové 200
9.-12. Rezner Lukáš CZE055613 Haluzáci HK 200
13.-16. Toth Martin CZE018308 Rychtářka Věkoše 150
13.-16. Izák Jaroslav CZE024300 150
13.-16. Smrček Břetislav CZE059309 Rychtářka Věkoše 150
13.-16. Pilař Radek CZE021763 Rychtářka Věkoše 150
17.-24. Červenka Boris CZE058888 100
17.-24. Paštika Josef CZE007714 HK 100
17.-24. Kubiš Daniel CZE021498 HK 100
17.-24. Strnad Josef CZE050453 Votroci Hradec Králové 100
17.-24. Semerák jr. David CZE059558 Haluzáci HK 100
17.-24. Mate Simona CZE050521 Vemena Hradec Králové 100
17.-24. Červenková Blanka CZE058909 100
17.-24. Pilař Marcel CZE019010 Rychtářka Věkoše 100
25.-32. Pilař Dominik CZE061561 HK 50
25.-32. Ježek Petr CZE032254 Vemena Hradec Králové 50
25.-32. Fundová Viliama CZE063522 50
25.-32. Krejčová Gabriela 50
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace